LOTUS TOWERS’ İLE MİMARİYE FARKLI BAKIŞ AÇISI

Adana’da benzeri olmayacak projelere imza atan, yarım asırlık geçmişiyle Adana’nın inşaat alanındaki yükselen değerleri arasında yer alan Bozkurtlar İnşaat, ‘Lotus Tower’ projesini Alparslan Türkeş Bulvarı üzerinde hayata geçiriyor.

1965 yılında Adana’nın Ceyhan ilçesinde inşaat malzemeleriyle başlayan sektördeki yolculukta devlet desteği olmadan kendi öz sermayesiyle projeler üreten Bozkurtlar İnşaat, hayata geçireceği marka projelerle Adanalıları konut ve iş yeri sahibi yapmaya devam ediyor.

Bugüne kadar Türkmenbaşı Bulvarı’nda Bozkurtlar Sitesi, Alparslan Türkeş Bulvarı’nda 14 katlı siteler, 72 daireden oluşan Fonte Evleri, Gürselpaşa’da bulunan ve içinde işyerleri de olan 3 blokluk Metlife City gibi büyük projeleri müşterileri ile buluşturan Bozkurtlar İnşaat, Alparslan Türkeş Bulvarı’nda yeni yükselen değeri olan ‘Lotus Tower’ ile Adana’da benzeri olmayacak bir mimari projeyi daha hayata geçiriyor.

Modern mimarisiyle dikkat çeten Lotus Towers Çukurova projesinde 3’lü ankastre seti, vestiyer dolabı, merkezi ısıtma, ısı pay ölçer, çift banyo ve giyinme odası bulunuyor. Bozkurtlar İnşaat Şirket Ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Bozkurt, Bozkurtlar İnşaat olarak, insanların valizlerini alarak gelebilecekleri projeler yaptıklarını belirtti.

Bozkurt Lotus Towers projesinin normal projelerden farklı olduğunu ifade ederek şunları söyledi:  “Dikey Pencere yapısıyla doğal ışık ama özelliği normal projelere göre bir buçuk kat daha fazla doğal ışık alıyor. Yaşam alanını daha ferah bir yapıya sahip olma özelliği katıyor. Ayrıcı doğal gaz sistemi güneş enerjisiyle desteklenerek doğal gaz maliyeti de düşürülmüş olacak. Projelerimizde diğer firmalarda olmayan özellikleri standart olarak belirledik. Firma olarak ağırlıklı olarak lüks daireler yapıyoruz. Bunların yanı sıra farklı projeler ile ekonomik olarak her kesimden ihtiyaca da cevap verebiliyoruz.”

Bozkurt Lotus Towers’ın 7800 m2 arazi üzerinde olduğunu dile getirerek son derece lüks olan yapının özelliklerini şu şekilde açıkladı:

‘’Site özellikleri, 7800 m2 Arazi Üzerinde, Hidrofor Odası, Payölçerli Merkezi Isıtma Sistemi, 20 katlı 2 blok 4+1 daireler, Merkezi kalorifer sistemi, Merkezi uydu sistemi, Çağrı Merkezi, Merkezi Yangın Kontrol, Çift Asansör, Daire içi ve Ortak Alan Jeneratörü, Kapalı Çocuk Oyun Alanı, 2 Katlı Kapalı Otopark, Sığınak,

Daire özellikleri, 4+1 – 235 m2 (Brüt 3 Cepheli), Klima Tesisatı Altyapısı, 3’lü Ankastre Mutfak Seti (Fırın, Ocak, Davlumbaz), Isı camlı Argon gazlı PVC sistemi, Vestiyer Dolabı, Giyinme Odası, Lake Özel Tasarım İç Kapılar, İthal Parke, Temper Camlı Lüx Duşakabin, Çift Banyo, Özel Tasarım Hazır Mutfak, Duman Dedektörü, Gaz Dedektörü, Su Baskın Dedektörü, Kalorifer Petekleri.”

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here