Murat Tatlı Beauty Center’e muhteşem açılış

 

Bir çok Avrupa ülkesinde kuaförlük eğitimi veren ve ünü Torosları aşan Murat Tatlı, “Caddeyi güzelleştirmeye geliyoruz” sloganıyla hareketle Toros Caddesi’nde, bin metrekare alan üzerine kurulu ‘Murat Tatlı Beauty Center’ salonunu  görkemli bir törenle açtı.

DÖRT DÖRTLÜK HİZMET

Yeni hizmet binasında kadınlara, erkeklere ve çocuklara yönelik hizmet vereceklerini anlatan Murat Tatlı, “Çocuklar için oyun parkı, bay-bayan solaryum, lazer, gelin-damat odası, VİP traş odaları bulunuyor. Ayrıca çocuklar için ayrılmış, güzellik ve bakım odaları da projemizin bir parçası ” diye konuştu.

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK GÜZELLİK SALONU

 

Beauty Center’ın açılışında dergimizemize konuşan Tatlı, “Beauty Center, Türkiye’nin en büyük güzellik salonu olup, en iyi hizmeti vermek için açılmış bulunmakta. Murat Tatlı Beauty Center’in açılış kurdelesini AK Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı, CHP Adana Milletvekilleri Ayhan Barut, Orhan Sümer, Burhanettin Bulut, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Murat Tatlı ve sektörün ünlü isimleri ‘Hayırlı olsun’ dilekleri ile kesti. Açılış törenine gecikmeli de olsa katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, kutlama pastasını keserek ‘hayırlı olsun’ temennisinde bulundu.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here