Adana’nın Ziyapaşa mahallesinde görkemli bir açılış yapan Lacivert Design, Adanalıların hizmetine girdi.  Lacivert Design’in fikir sahibi ve yönetim kurulu başkanı İç Mimar Tahir Şahin, ev aksesuarlarından, iç mimari yapıya kadar çalışma alanlarını vurgulayarak, tüm Adanalıları mağazaya beklediğini ifade etti.

FARKLI BİR BAKIŞ AÇISI GETİRDİ

Dev bir kuruluş olan Lacivert Design, Adanalılara farklı bir bakış açısı getirdiğinin altını çizen Tahir Şahin, “Adana bölgesi aksesuar ürünlerinde, klasik ve avangard çizginin hakim olması ve modern çizginin az olması, 25-35 yaş arası yeni evli çiftlerin evinde modern bir çizgi istemesi gibi çeşitli sıkıntılar oluşmuştu. Lacivert Design, “insanların bu isteğini nasıl somut bir hale getirebiliriz?” sorusunun da asıl cevabıydı ve bu şekilde doğdu” dedi.

HERKES EVİNİ GÜZELLEŞTİRMEK İSTER

İnsanların isteğine cevap vermek adına ortaya atılan bir fikirden doğan Lacivert Design, iç mimari konusunda sektörde en üst noktalarda olmayı başardı.  Herkesin evini güzelleştirmek isteği üzerine yola çıktıklarını ifade eden Şahin, “Lacivert Design’ın amacı işin özüne odaklanmak ve hizmet vermek, kavramlarından oluşmaktadır. Müşterilerimiz bizlere evinin ne tarz olduğunu söyleyerek veya fotoğraflarını getirip danışıyorlar. Biz de Lacivert Design olarak onlara en olması gereken ürünleri gösteriyoruz” dedi.

KİŞİYE ÖZEL TASARIM YAPILIYOR

İç Mimar Tahir Şahin, “Lacivert Design’da İç mimari Proje – Danışmanlık hizmetleri, Paslanmaz Masa ve Dresuar grupları, Ev – Ofis Aksesuarları ve kişiye özel tasarım gibi hizmetler verilmektedir. Şirketin esas gayesi ise “işin özüne odaklanmak ve hizmet vermek” kavramlarından oluşmaktadır. Müşterilerimiz için her zaman en iyisini düşünüyoruz. Kapımız hep açık, her zaman çay ve kahve içmeye bekleriz” dedi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here