Yüksek nitelikli yaşam alanları üretme vizyonuna yeni soluk getiren, projelerinde insan odaklı hareket ederek sektörde Adana’ya yeni bir boyut kazandıran Keskin İnşaat şehrin merkezinde, teknoloji ve estetiği müthiş bir uyumla bir araya getiriyor. Keskin İnşaat, yeni projesinde Adana’yı farklı bir dokunuşla benzersiz bir noktadan seyretme keyfi yaşatıyor.

Adana’da 1964’te kurulan, üstün kalite anlayışıyla nitelikli projeler üreten Keskin İnşaat, lüksün detaylarda gizli olduğunu düşünerek her yeni projesine yeni detaylar ekleyerek prestijli, hayatı kolaylaştıran ve üst düzey yaşam tarzı sunuyor.

Keskin İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi İnşaat Mühendisi Emrah Keskin ile şirketin devam eden projeleri hakkında konuşmak için bir araya geldik. Çalışmalarını sürdürdükleri 3 projeleri bulunduğunu kaydeden Emrah Keskin, “Adana’ya ve Adanalılara farklı bir soluk kazandırmak, insanların rahat edeceği ortamlar sunmak için çalışıyoruz” dedi. Emrah Keskin, konut projeleri, iş merkezleri gibi yaşam alanları inşa eden Keskin İnşaat’ın, kurulduğu günden bu yana 300 bin metrekareye yakın yaşam alanında yaşamsal güvenlik kriterlerini en üst seviyede tuttuklarını, mevcut standartlarının üzerindeki kalite anlayışıyla projeler gerçekleştirdiğini vurguladı. Emrah Keskin’in ağabeyi İnşaat Mühendisi Ali Refah Keskin ile birlikte babaları Muzaffer Keskin’den devraldıkları bayrağın çıtası hızla yükseldi. Keskin kardeşler, firmanın ‘yüksek nitelikli yaşam alanları üretme’ vizyonuna yeni soluk getirerek, üstlendikleri projelerin her birini kısa süre içinde markalaştırdılar. Projelerin üstün kalite anlayışına göre tasarlandığı Keskin İnşaat’ın yeni projeleri şöyle:

THE ONE RESIDENCE

Türkiye‘nin sayılı mimarlarından Kaya Arıkoğlu ve Şahin Arıkoğlu tarafından projelendirilen proje, modern çağın mimari ve mühendislik harikalarından ilham alınarak tasarlandı. Adana’da şehrin merkezinde, teknoloji ve estetiği müthiş bir uyumla bir araya getiren The One Residence  eşsiz bir yaşam felsefesi ile sadelik içinde görkemi sunuyor. Her zevke özel kurgulanmış farklı daire planlarıyla The One Residence, estetik olduğu kadar güvenli bir yaşamın kapılarını aralıyor. Proje, panaromik merkez park ve nehir manzarasını evinize konuk ederek, güzellikler şehri Adana’yı farklı bir dokunuşla benzersiz bir noktadan seyretme fırsatı doğuruyor. The One Residence Haziran 2018 de teslim ediliyor.

THE KEY RESIDENCE

Mimari tasarımı Kaya Arıkoğlu tarafından projelendirilen The Key Residence Adana’da şehrin merkezinde teknoloji ve estetiği müthiş bir uyumla bir araya getiriyor. The Key Residence konutlarda fonksiyonel ve konforlu yaşam alanlarını sakinlerine sunmayı hedefliyor. The Key Residence 1 dönüm arsa üzerinde bir bloktan oluşan, Residence katlarında 10 adet 2+1 ve 10 adet 3+1 olmak üzere toplamda 20 adet konuttan oluşuyor. The Key Residence Resepsiyon sistemi ile yönetilip, Fitness Salonu, Pilates ve Etüd Odası ile kat maliklerine eşsiz yaşam tarzı sunması tasarlanıyor. The Key Residence Temmuz 2019 da teslim ediliyor.

THE HILL RESIDENCE

Keskin İnşaat’ın prestijli, hayatı kolaylaştıran ve üst düzey yaşam tarzı sunan bir yaşam kompleksidir. Keskin İnşaat’ın yenilikçi, çağdaş ve modernist tutumunu yansıtan The Hill Residence, yeni nesil yaşayan akıllı konut ambiyansının bölgedeki en önemli projesidir. The Hill Residence 3 dönüm arsa üzerinde iki bloktan oluşan Residence katlarında toplamda 64 adet modern 2+1 ve 3+1 konutlardan oluşmaktadır. The Hill Residence Resepsiyon sistemi ile yönetilip, Fitness Salonu, Pilates, Etüd Odası, Hobi Odası ve Mini Kreşi ile kat maliklerine eşsiz bir yaşam tarzı sunacaktır. The Hill Residence Eylül 2019 da teslim ediliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here