Kalkan Ticaret, Baymak Bayilerini iftarda buluşturdu

Kalkan Ticaret, Sercan  Restaurant’da Baymak bayilerini personelini iftarda buluşturdu. Alanında uzman kadroları bir çatı altında toplayan Kalkan Ticaret yönetim kurulu başkanı Serkan Kalkan bu mutluluğu iftar yemeğinde bir kez daha yaşadı. Kalkan Ticaret 300 kişinin katıldığı iftar yemeğinde bayi temsilcileri ve çalışanlarını bu anlamlı Ramazan ayında buluşturdu.

ADANA’NIN EKONOMİSİNE KATKI SUNUYOR

1970 yılında sektöre giriş yapan Kalkan Ticaret, oldukça fazla ürün seçeneklerini geliştirerek dev bir firma olarak Adana’nın ekonomisine katkı sunmayı başarmıştır. İnşaat Malzemeleri ve Isı Yalıtım ile sektörde yerini alan firma, Baymak Ürünlerinin distribütörlüğünü yaparak tüm bölgeye hakim oldu. Kalkan Ticaret, ürünleri, çözümleri, satış sonrası hizmetlerinde sağladıkları güvenirlilik ve yüksek iş ahlakı müşterilerin tercih noktası olmuştur.

HEDEF BÜYÜTMEYİ SÜRDÜRÜYORUZ

Kalkan Ticaret Yönetim Kurulu Başkan Serkan İnşaat Magazin Dergisi’ne de şu açıklamalarda buldu: “Baba mesleği olan 25 metrekarelik sıhhi tesisatçılık dükkanından Baymak’ın Akdeniz Distribütörlüğünü yapmaktayız. Esas işimiz ısıtma ve soğutma olmakla birlikte yaptığımız iş gereği yan kuruluşlara kayıtsız kalamayız. Üretim teknolojilerimiz  çevre dostu anlayışımız geliştirdiğimiz  ürün çeşitliliği ile hedef büyütmeyi sürdürüyoruz.

YENİ BAŞARILARA İMZA ATACAĞIZ

Bayilerimiz ile belirli zamanlarda eğitim, iftarlar ve bayramlar gibi buluşmalarımızda birlikteliğimizi pekiştiriyoruz. Ramazan ayının manevi atmosferinde çalışanlarımız ve bayilerimiz ile birlikte olmaktan çok mutluyum. Ülkemiz ve insanımız için üzerimize düşen sorumluluktan dün olduğu gibi yarında el ele yeni başarılara imza atacağız” dedi.

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here