İYİ Parti Adana İl Başkan yardımcıları ve ilçe Başkanları, İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu önderliğinde, İYİ Parti Genel Merkezinde Genel Başkan Meral Akşener ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Adana il teşkilatını bir arada görmekten ve başarılı çalışmalarından memnun olduğunu belirtti.

Akşener, Adana İl Teşkilatının başarılı çalışmalarını yakından takip ettiğini, İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu’nun parti içi kaynaşmaya ve yoğun çalışmalara önderlik etmesinin başarıyı getirdiğini söyledi.

Türkiye’nin sorunları ve pandemi sürecinin halkımız üzerinde yarattığı ekonomik sıkıntılarının konuşulup değerlendirildiği görüşmeden sonra Genel Başkan yardımcıları ile biraraya gelen il teşkilatı Türkiye ve Adana gündemi hakkında bilgi alışverişinde bulundu. İl teşkilatının Ankara ziyaretinde Adana Milletvekili Mehmet Metanet Çulhaoğlu’ da katıldı.

Ziyaret sonrası İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Adana il teşkilatımız, sağlık sorunları olan 3 divan üyesi arkadaşımız hariç tüm teşkilat olarak Genel Başkanımızı ziyaret ettik. Genel başkanımızın Adana’da yakaladığımız başarılı yükselişten memnuniyetini belirtmesi bizi daha da motive etti.

Sn. Genel başkanımız bizlere pandemi şartlarının müsaade ettiği ilk fırsatta Adana’ya gelerek hem teşkilat hem de Adanalılarla biraya gelmek istediğini belirtti, bizde Adana olarak kendisini heyecanla beklediğimizi kendilerine ilettik. Bu ziyaret sırasında teşkilatımıza gösterdiği samimi ilgi ve misafirperverliğinden dolayı Genel Başkanımıza, Genel Başkan Yardımcılarımıza teşekkür ederiz” diyerek sözlerine son verdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here