İstanbul Anadolu Yakasının en Prestijli Projesi

Marmara Kule

30 yıllık tecrübesiyle inşaat alanında güvenle emin adımlarla ilerleyen Yasin Işık İnşaat, Adana’da bugüne kadar 40’a yakın proje, 1000 den fazla daire ve işyeri inşa etmiştir.

YASİN IŞIK İNŞAAT FAALİYETLERİNE DEVAM EDİYOR

Bugüne kadar Adana’da gayrimenkul sektöründe yatırımlarda bulunan, kendi öz sermayeleri ile tüm inşaatlarını kendileri yaparak, yaptığı işlerle marka olan Yasin Işık İnşaat, 30 yıllık deneyimle bugün İstanbul Kartal’da Marmara Kule projesini inşa etti. Gizer – Işık İnşaat adı altında faaliyet gösteren firma, inşaat sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir.

GİZER VE YASİN IŞIK İŞBİRLİĞİ İLE

GizerIşık İnşaat, İstanbul’un yatırımda hızla yükselen değeri Kartal’da, kristal formlu mimarisi ile dikkat çekecek proje Marmara Kule’yi inşa etti.Gizer ve Yasin Işık Gayrimenkul inşaat ortaklığında gerçekleşen Marmara Kule, 6500 metrekare arazi üzerinde 32 kat olarak projelendirilirken hem lokasyonu hem de proje içeriği ile Kartal bölgesinin en önemli iş merkezi oldu.

OLDUKÇA AVANTAJLI KONUMA SAHİP

Yasin Işık İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Işık’la Marmara Kule’de bir araya geldik. Marmara Kule hakkında açıklamalar yapan Işık, “ Marmara Kule kaliteli üretimi ve verdiği güvenle işinize prestij katacak. Hemen tapu, yüksek kira getirisi ve avantajlı ödeme seçeneklerine sahip bunun yanı sıra metro ve otobüs duraklarına, hava- denizyolu ulaşımına da oldukça yakın olması avantajlı konumda olmasını sağlıyor” dedi.

İnşaat Magazin Dergisi’ne açıklamalar yapan Yasin Işık şunları kaydetti:

EŞSİZ MANZARASI VAR

“E-5 yolu üzerinde konumlu Marmara Kule’de 38.270 m2 toplam inşaat alanında,

195 adet 1+1, 51 adet 3+1 ve 5 adet ticari alan olmak üzere toplam 251 bağımsız alan bulunuyor. 97 metre uzunluğunda, kristalı andıran mimarisi ile Kartal’ın yeni gözdesi olacak Marmara Kule Business’ta ofislerin büyük bir çoğunluğu Marmara Denizi ve Prens Adaları’nın eşsiz manzarasına sahip.

TİCARİ ALAN İNŞA EDİLİYOR

Kartal’da önemli bir lokasyondabulunan Marmara Kule’de hem ofis katlarına hem de çevreye hizmet verebilmesi için 4000 metrekare alan üzerine kurulan, 2 adet ticari alan yer alıyor. Bölgeye dinamizm getirecek bu ticari alanlar 3 kattan oluşuyor.Projenin Adalar tarafına bakan bölümünde ise içinde sosyal tesisin de bulunduğu yaklaşık 2500 metrekarelik 4 kata yayılmış bir ticari alan daha inşa edilmiştir. 2019 şubat ayında iskanı alınmış olup, %40 doluluk oranına ulaşmıştır.Kapalı otopark mevcuttur.

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here