İnşaat Magazin Dergisi güçlü adımlarla
Türkiye markası olma yolunda
Adana’ya yeni bir soluk kazandıran, kent estetiği ve şehrin geleceği ile ilgili paneller düzenleyerek Adana’nın mimarisine yön veren İnşaat Magazin Dergisi Adana’ya vizyon kazandırmaya devam ediyor. İnşaat sektörünü yakından takip ederek kent mimarisine katkı sunmaya çalışan İnşaat Magazin Dergisi 5. Sayısıyla sizlerle.
İNŞAAT MAGAZİN DERGİSİ VİZYONUNU GENİŞLETİYOR
Geçtiğimiz sayıda yeni bir sayfa açarak ‘Güçlü Kadınlar Köşesi’ ile kadınların sesi olan İnşaat Magazin Dergisi, Adana ve Adanalılar için her geçen gün daha da çok çalışarak, araştırarak vizyonunu genişletiyor. Özellikle kadının toplumda var olması gerektiğini özümseyen Dergi, ‘Güçlü Kadınlar Köşesi’ ile de kadınların başarılarını anlatıyor.
KATILIM OLDUKÇA YOĞUNDU
İnşaat Magazin Dergisinin hazırladığı ve sunduğu ‘Güçlü Kadınlar Köşesi’ için kendiişlerinde oldukça başarılı kadınlar bir araya gelerek kahvaltıda buluştu. Katılımın oldukça yoğun olduğu kahvaltıya, İYİ Parti Meclis Üyesi ve Çukurova Belediye Başkan Yardımcısı Azime Kocacık, İş Kadınları Dernek Başkanı Berman Mantı, Aladağ İYİ Parti Meclis Üyesi Solmaz Kayalı Durak, Top Genç Girişimciler Yönetim Kurulu Üyesi Saniye Tunca Uçar, Emlakçılar Odası Başkanı Rabia Ülkü Uçar, Diyetisyen Nihal Özdemir, AK Parti Seyhan Başkan Yardımcısı Orkide İnan, KADER Bölge Temsilcisi ve Artı Engelliler Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Ayfer Könü, TOP Yönetim Kurulu Üyesi Dilek Kıraç, Çukurova yedek meclis üyesi Süheyla Gergin, Sıdıka Uğurlugüngör, Ceyhan Yardımlaşma Dernek Başkanı İldeniz Özal, Çocuk ve Kadın Hakları Dernek Başkanı Çiğdem Akça katıldı.
KADIN HER ZAMAN GÜÇLÜDÜR
İş dünyasındaki başarıları ve enerjileriyle kadınlara mesaj vermek için bir araya geldiklerini ifade eden İYİ Parti Meclis Üyesi ve Çukurova Belediye Başkan Yardımcısı Azime Kocacık, “ Kadınların hem iş dünyasında hem de siyasette yer almalarını oldukça fazla önemsiyoruz. Toplumda kadınlara ve çocuklara yapılan şiddetin tamamen karşısındayız. Kadın olarak bir araya gelerek başaramayacağımız hiçbir şeyin olmadığı mesajını vermek istedik. Kadın her zaman güçlüdür, yeter ki o gücü her zaman kendinde görsün ve o enerjiyi kendinde hissettin” diye konuştu.
EL ELE BİRÇOK BAŞARILARA İMZA ATABİLİRİZ
Burada bulunan tüm kadınların kendi işlerinde oldukça başarılı olduklarının altını çizen Kocacık, “ Bir kadının mutlu olması bir ülkenin mutlu olmasıdır. Kadınlarımız cesaretli ve kararlı oldukları zaman başaramayacakları hiçbir şey yoktur. Birlik ve beraberlik içinde Adana için de kenetlenip el ele birçok başarılara imza atabiliriz” dedi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here