HOMAGE MOBİLYA İLE HAYATINI TASARLA, RAHAT ET, KONFORLU YAŞA

Homage Mobilya Mağazası Adana’da açıldı. Mobilyacılık sektöründe 10 yıldır hizmet veren Homage Mağazası konforlu oturumlar ve modern mobilyalar üretimiyle Adanalılara hizmet vermeye başladı. Konforlu Oturumlar, şık ve seçkin ürünlerle sınırı olmayan Homage Mağazası tasarım anlayışıyla sektöre yeni bir soluk kazandırdı.

SÜREKLİ ÇALIŞARAK BAŞARIYI YAKALIYOR

Ürettiği ürünlerin her parçasında insanların daha konforlu ve tasarım değeri taşıyan değerli mobilyalar kullanabilmesi için sürekli çalışan Homage Mağazası her bir ürünün renk uyumu ile koleksiyonun her bir biriminin kişilik, zarafet ve benzersiz bir görünüm olgusu üzerinde olması için sürekli çalışmaktadır.

HOMAGE MAĞAZASI TAMAMEN MOBİLYA ÜZERİNE HİZMET VERİYOR

İşletmeciliğini Mehmet Aktaş’ın yaptığı Homage Mobilya’nın açılışını Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin yaparak, Adanalılara yeni bir trend kazandırdı. Homage Mobilya’nın açılışında bir araya geldiğimiz Mehmet Aktaş ile Homage Mobilya hakkında bilgiler aldık. Homage Mobilya’nın 10 yıldır sektöre hizmet verdiğini belirten Aktaş, firmanın tamamen mobilya üzerine olduğunu ifade etti.

ÜRÜNLERDE AÇILARA OLDUKÇA DİKKAT EDİYORLAR

Genç kesimin daha bilinçli olduklarını ve rahat mobilyalar tercih ettiklerini belirten Aktaş, “ Mobilyada üretim çok önemli, açılar ve ölçüler bunları sağlayabildiğiniz takdirde daha rahat oturum elde edilebiliyor. Biz ürünlerimizin tamamında bu ölçülerin özellikle açıları çok dikkate alıyoruz. Yani 36 derecelik açıyı yakalayamadığımız hiçbir ürünümüz yok” diye konuştu.

MODERN TASARIMLAR YAPILIYOR

Mağazada toplam 1200 metrekareyi doldurabilecek alan olduğunu ifade eden Aktaş, “Şu an 10 farklı ürün gurubumuz var. Toplam 1200 metrekareyi doldurabilecek alan var. En iyi ürünlerimizin olduğu yer ve hatta tamamen ürünlerimizin olduğu yer burada diyebiliriz. Artık mobilyalar daha rahat ve modern tercihli olduğu için tasarımlarda buna göre yapılıyor” dedi.

BU SEFERKİ ROTAMIZI ADANA’YA ÇEVİRDİK

Mobilya pazarına yönelik stratejileri doğrultusunda sürekli büyümeyi hedef olarak belirlediklerinin altını çizen Aktaş, “Hedefimiz, ülkemizin dört bir yanına ulaşarak Homage kalitesini vatandaşlarımızla tanıştırmak. Açtığımız büyük metrekareli mağazalarla da, bu kaliteyi ve çeşitliliği ulaşılabilir fiyatlarla daha geniş bir kitleye sunmak en büyük arzumuz. Bu seferki rotamızı Adana’ya çevirdik. Bu hamlenin hem markamıza hem de mobilya sektörüne hız katacağına inanıyoruz” şeklinde konuştu.

ADANALILARA HİZMET VERİYORUZ

İşine duyduğu aşkı her fırsatta dile getiren Homage Mağazası işletmecisi Memet Aktaş, “ Konforlu oturumlar ve modern mobilyalar üretebilmemizin sebebi ciddi bir bilgi birikimidir. Ölçülere sadık kalmak ve her bir santimi çok iyi şekilde hesaplıyoruz. Kaliteli malzemeleri, doğru yerlerde kullanıyoruz. Yatak odaları, yemek odaları, TV üniteleri, koltuk ve köşe takımlarının yanı sıra tüketicilere kolaylık ve kombinasyon oluşturma imkanı sağlayan tamamlayıcı aksesuar ürünleri ile Adanalılara hizmet veriyoruz” dedi.

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here