1979 yılından bu yana Adana’da faaliyet gösteren Halil Avcı Şirketler gurubu, organize yapısı ve sistemli çalışma prensipleri ile Yüksek miktarda, Türkiye’nin birçok ilinde ve yurt dışında konut yapıları, yol ve altyapı inşaatları, endüstriyel yapı ve sistemleri, enerji yapı ve sistemleri, spor yapıları, sağlık yapıları ve sistemleri, turizm yapıları, taahhüt işleri ve inşaat sektörü ile ilgili daha birçok faaliyet yürütmektedir.

ADANALILARIN SORUNLARINA ÇÖZÜM BULACAK

Halil Avcı Şirketler Gurubu Halil Avcı, “Bugüne kadar yapımını üstlendiğimiz tüm projelerde, uzman ve deneyimli personelimizin katkılarıyla, mimarlık ve mühendislik normlarını tam olarak yansıtmanın gayreti içinde olduk. Bilim ve fen kurallarını, akıl ve sanatla birleştirmeyi kendimize şiar edindik. Yüzlerce çalışanımızla ülke ekonomisine istihdam yaratmanın haklı gururunu taşımaktayız” dedi. Halil Avcı Adana Ticaret Odası yönetim kuruluna girerek, Adanalılarında sorunlarına çözüm bulacak.

TÜRKİYE EKONOMİSİNE KATKI SUNUYOR

Kuruluşlarının temellerinde sarsılmaz prensipleriyle hayallerini birleştirdiklerini ifade eden Avcı, “Tecrübenin başarılardan değil, başarısızlıklardan alınan dersler olduğunu bildik. Güven kazanarak ve kazanılan güvene sadık olarak sürekli daha ilerisini hedefledik. Ve bugün Türkiye’nin her yerinde ve yurtdışında inşaat, enerji, turizm, maden ve ziraat alanlarında projeler üreten, binlerce kişiye istihdam sağlayan ve milyonlarca dolarlık yatırımlar yapan, Türkiye ekonomisine katkı sağlayan bir kuruluş haline geldik” diye konuştu.

YATIRIMCILARIN ÖNCELİKLİ TERCİHİNİ OLUŞTURUYOR

Halil Avcı Şirketler Gurubu sadece Adana değil, dünya çapında da yıllardır projelere imza atıyor. İnşaat, enerji, maden, ziraat ve turizm alanlarında yüzlerce çalışanının yanı sıra oluşturduğu dolaylı istihdam ve yurt içi ile yurt dışı inşaat projeleriyle ülke ekonomisine güç katıyor. Gurup, satış rekorları kıran çağdaş, konforlu yaşam alanları ile konut sektöründe sadece “Bir evim olsun” diyenlerin değil, yatırımcıların da öncelikli tercihini oluşturuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here