Çalık Konsept muhteşem bir açılışa imza attı. Firma sahibi Muhteşem Çalık, yıllarca Çalık Yapı’da çalıştığını belirterek, şu anda kendi firması olan Çalık Konsept’i açtığını vurguladı. Siyaset ve iş dünyasının buluştuğu açılış yoğun bir katılımla gerçekleşti. Çalık Konsept hakkında bilgiler aldığımız Muhteşem Çalık, dergimize açıklamalarda bulundu.

Muhteşem Çalık, 2 firmanın distribütörlüğünü aldığını ifade ederek, “ Formina Banyo ve Falez Çelik Kapı firmalarının distribütörlüğünü aldım. Bunun yanı sıra seramik ile ilgili işler olursaski şirkete yönlendirme yapıyoruz” dedi.

Muhteşem Çalık Formina Banyo hakkında bilgiler vererek şunları söyledi, “Banyolar bir yandan işlevsellikleri ve dayanaklıklarıyla konfor sunarken, öte yandan da tasarımlarıyla estetik beğeniye sesleniyorlar. Bu anlayıştan yola çıkan Formina, değişen beklentileri banyolara artı değer katarak karşılıyor. Formina kullanıcılara sunduğu estetik ve işlevselliği birleştiren geniş ürün yelpazesiyle modern zamanların ihtiyaç ve beklentilerini aşan artı yaklaşımını geleceğe taşıyor.”

Müşterinin memnuniyetinin ön planda olduğunun altını çizen Muhteşem Çalık, “ Farklı tasarımları kalite ile bütünleştirirken, ürün çeşitliliği ile toplumda her kesime hitap ediyoruz. Hedefimiz gelişen dünya trendlerine göre yön veren, kaliteli ve güvenilir markalar arasında ön sıralarda yer almaktır” diye konuştu.

Distribütörlüğünü yaptıkları Falez Çelik Kapı hakkında açıklamalar yapan Muhteşem Çalık, “Sektörde ilk olarak, müşterilerimizle ilişkilerimizi “ISO 10002 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ YÖNETİM SİSTEMİ” standardında sürdürerek müşteri memnuniyetini garanti altına almıştır. Tasarımda ve kalitede, sektöründe öncü olmanın, sektöre yön vermenin onurunu ve heyecanını yaşayan Falez Çelikkapı, müşterileri ile ilişkilerini de en üst düzeyde sürdürdüğü “VERICERT” tarafından denetlenmiş ve onaylanmıştır” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here