KÜÇÜK AĞA 6 YAŞINDA…

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu küçük oğlu Ali Ege’nin 6. Yaş günü için muhteşem bir doğum günü partisi organize etti. Ali Ağaoğlu’nun, Petek Ertüre’den dünyaya gelen küçük oğlu Ali Ege’nin 6. Yaş gününü Levent’de bulunan Party Kids’de kutladı.

Power Rangers temalı doğum günü kutlaması ile gerçekleşen bu özel doğum günü partisine Ali Ege’nin annesinin Petek Ertüre’nin arkadaşları çocukları ile katıldı, katılanlar arasında cemiyet, Elif İnci Aras, Arzu Kunt, Eda Güngör, Canan Göztepe, Esra Ertüre Aydemir, Zeynep Toker, Evrim Kırmızıtaş Başaran, Elif Girgin, Seda Vural ve Katerina Ekşioğlu gibi ünlü simalar vardı. Ali Ege ve arkadaşları unutulmaz bir doğum günü eğlencesi yaşadılar.

Bol oyunlu bol eğlenceli doğum günün en büyük süprizi ise Transformers filmindeki Optimus Prime ve Bumblebee karakterleri oldu. Küçük çoçukları dakikalarca bu karakterler ile eğlenip oynadılar. Doğum günü pastasını coşkuyla üfleyen Ali Ege yeni yaşında arkadaşları ile unutulmaz bir gün geçirdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here