ADANALININ VAZGEÇİLMEZ ADRESİ VE ADANA’NIN MARKASI

MURAT TATLI GÜZELLİK MERKEZİ

Sektöre damga vuran ve Adanalının vazgeçilmez adreslerinden biri olan ve Adana’nın bir markası haline gelen Murat Tatlı Güzellik Merkezi, tecrübeli profesyonel kadrosuyla Adanalılara hizmet vermeye devam ediyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, hijyen ve temizlik konusuna oldukça önem veren merkez farkı hissettirerek hizmetlerine sürekli yenilik kazandırıyor.

Kadın ve erkek olarak iki bölümden oluşan Murat Tatlı Güzellik Merkezi, erkeklerde saç sakal kesimi ve bakımı, keratin bakımı, keratin düzleştirme, boya, yıkama, tarama, manikür, pedikür, cilt bakımı, lazer, epilasyon, çocuk traşı hizmetlerini veriyor. Merkezde kadınlara verilen hizmetler ise, Keratin Bakım,  Amerikan Fönü,  Kesim Fön, Boya,  Balyaj,  Açma & Boyama,  Mikro kaynak,  Kalıcı Oje,  Makyaj,  Maşa,  Topuz,  Kaş & Bıyık,  Organik Boya,  Nişanbaşı,  Gelinbaşı,  Manikür & Pedikür,  Cilt Bakımı,  Lazer Epilasyon.

İnşaat Magazin Dergisi olarak Murat Tatlı Güzellik Merkezi sahibi Murat Tatlı’yı ziyaret ettik. Meslek ve merkez hakkında bilgiler aldığımız Tatlı dergimize açıklamalarda bulundu…

Sizi kısaca tanıyabilir miyiz?

1971 Adana doğumluyum, evliyim 15 yaşında bir oğlum var. Hayatta en sevdiğim işi yapıyorum ve sanıyorum ki bu yüzden de başarılıyım. İnsanın sevdiği işi yapması başarının yarısıdır diye düşünüyorum.

Mesleğe ilk adımınızı ne zaman attınız?

Mesleğe 9 yaşındayken abimin tavsiyesi üzerine erkek kuaförünün duayenlerinden sayılan Abbas Yüce’nin salonunda başladım. 1977 yılının Aralık ayında da Gazipaşa çocuk parkının karşısında o zamanın belediye başkanı merhum Ahmet Cevdet Yağ’ın açılışını yaptığı ilk kuaför salonunu açtım. Şimdiki salonumuzda ise yaklaşık 12 yıldır hizmet vermekteyiz.

Müşterilerinize nasıl imkanlar sunuyorsunuz, burada ne gibi hizmetler veriyorsunuz?

Öncelikle çok geniş bir mesai ile çalışıyoruz. Erkeklerin önceden saç ve sakal istekleri vardı fakat günümüzde bu istekler değişti. El bakımı, ayak bakımı, manikür, pedikür, cilt bakımı, istenmeyen tüylerde lazer uygulaması yapıyoruz. Hatta kozmetik alışverişi bile sağlıyoruz.

Kadınlarda ise , Keratin Bakım,  Amerikan Fönü,  Kesim Fön, Boya,  Balyaj,  Açma & Boyama,  Mikro kaynak,  Kalıcı Oje,  Makyaj,  Maşa,  Topuz,  Kaş & Bıyık,  Organik Boya,  Nişanbaşı,  Gelinbaşı,  Manikür & Pedikür,  Cilt Bakımı,  Lazer Epilasyon hizmetlerimiz var.

Sizi farklı kılan yönler nelerdir?

Erkeklere ve bayanlara yönelik hizmetler veriyoruz ama çok geniş bir salondayız. Geniş bir kadroya sahibiz. Çok erken başlayan ve çok geç biten bir mesai saatimiz var. Hijyen bizim için olmazsa olmazımızdır.

Murat Tatlı Güzellik Merkezinin özelliklerinden bahsedebilir misiniz?

Bay bölümü; 12 Bay Traş Alanı, 3 VIP Traş Odası + Özel Tuvalet, 3 Manikür Pedikür Odası, 1 Çocuk Traş Odası, 1 Lazer Odası, 1 Cilt Bakımı Odası, 1 Damat Odası + Banyo, 1 Solaryum Odası, 1 Saç Yıkama Alanı.

Bayan Bölümü; 7 Bayan Saç Kesim Alanı, 2 Saç Yıkama Bölümü, 2 Manikür Pedikür Bölümü, 1 Cilt Bakım Odası, 1 Lazer Odası, 1 Gelin Odası, 1 Solaryum Odası.

Bunların haricinde merkezimizde 100 metre karelik çok amaçlı toplantı ve akademik salon, çamaşırhane, bay, bayan personel odaları, mutfak, sistem odası, depo, çay kahve alanı, 11 adet lavabo ve 2 adet duş bulunmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here