ADANA AÇI KOLEJİ İLE BAKIŞ AÇINIZ DEĞİŞECEK!

26 yıllık tecrübesi ve Türkiye’nin hemen hemen her yerinde faaliyet gösteren Açı Koleji  Adana’da da eğitim denilince ilk akla gelen okullardan biridir. Öğrencilerin öğrenim hayatlarını sürdürürken gelecekteki iş dünyası tarafından talep edilecek beklentilere ve gelişimlere katkı sunan Adana Açı Koleji Ortaokul ve Anadolu Lisesi ile Adana’da eğitime yeni bir bakış açısı getirdi.

BAŞARILARLA DOLU BİR GEÇMİŞ

Başarılarla dolu geçmişinde üniversite ve lise giriş sınavlarında pek çok Türkiye birincilikleri ve dereceleri olan Açı Eğitim Kurumlarının ülkemizin eğitimine önemli katkıları olmuştur. Çeyrek asırlık özel öğretim tecrübesiyle Adana’mıza eğitim sektöründe hizmet veren kurum her biri kendi dalında başarılı olan 7 ortak öğretmen tarafından yönetilmektedir.

HER ÖĞRENCİ ÖZELDİR.

Her öğrenci özeldir düsturuyla hareket eden Adana Açı Koleji, sınırlı sayıda öğrenci – yoğun ilgi temelinde,  çeyrek asırlık dershane tecrübesini çağdaş kolej eğitimiyle birleştirerek en üst düzeyde akademik başarının yanı sıra sorgulayan, düşünen, iletişim kuran, bilgili, prensip sahibi, duyarlı, açık fikirli, çağa ve teknolojik gelişmelere uyumlu hareket eden, kökü mazide ufku atide, ülkesini ve milletini her yönüyle ileri götürmeyi hedefleyen ve aynı zamanda yaşanabilir bir dünya için çaba sarf eden bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

ADANA’DA EĞİTİM DENİNCE AKLA GELEN İLK YER

Adana Açı Koleji  Ortaokulda LGS, lisede ise YKS (YGS-TYT)  gibi milyonlarca öğrencinin girdiği sınavlarda öğrenciyi sınavlara en iyi şekilde hazırlayacak kadrolara, yayınlara ve yılların dershanecilik tecrübesine ve birikimine sahiptir. Okul ile kursu tek bir çatı altında birleştiren kurum öğrencilerin ve velilerin her türlü eğitim ihtiyacını karşılamaktadır.Adres : Güzelyalı mah. 81108 sk. No: 26

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here